Kontrast:

Czcionka:

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji. Planowane wyniki operacji: Osiągnięcie oczekiwanego postępu finansowego we wdrażaniu LSR.
Typ/nazwa operacji: Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji.
Działanie PROW 2014-2020: M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS – rozwój lokalny kierowany przez społeczność)

środa, 24 maj 2017 11:52

Uroczyste podpisanie umów na nowe firmy

 

W dniu dzisiejszym 4 wnioskodawców z terenu LGD Ziemia Gotyku podpisało z Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotrem Całbeckim umowy o dofinansowanie w zakresie podejmowania działalności gospodarczej. Premie po 50 tys. złotych otrzymali:

- Michał Jakub Tuszyński  na „Studio tatuażu artystycznego” (Miasto Chełmża)

- Sylwia Monika Wiśniewska na „Uruchomienie własnej działalności gospodarczej EDUWIS szansą na nowy start i rozwój lokalnej społeczności” (Gmina Łysomice)

- Piotr Rafał Stankowski na utworzenie nowego przedsiębiorstwa „Reklama Piotr Stankowski"  (Gmina Łysomice)

- Renata Długoborska na Myjnię Parową „Eco Kropla" (Gmina Łubianka).

Premie są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Gratulujemy 

Galeria

biuro@ziemiagotyku.com

56 610 80 17

Brąchnówko 18, 87-140 Chełmża
Biuro czynne pn - pt 7.30-15.30

Copyright © 2016. projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Strona korzysta z plików cookie