Kontrast:

Czcionka:

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji. Planowane wyniki operacji: Osiągnięcie oczekiwanego postępu finansowego we wdrażaniu LSR.
Typ/nazwa operacji: Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji.
Działanie PROW 2014-2020: M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS – rozwój lokalny kierowany przez społeczność)

poniedziałek, 28 czerwiec 2021 12:09

Kolejne seminarium LGD woj. Kujawsko-Pomorskiego za nami !

 

„W dniach 22-23.06.2021 r. w Pensjonacie „PANORAMA TUCHOLI” w Bladowie k. Tucholi odbyło się coroczne seminarium Kujawsko-Pomorskiej Sieci Lokalnych Grup Działania,

Dzień I seminarium to sesja plenarna dotycząca efektów dotychczasowego wdrażania instrumentu RLKS w naszym województwie, jak również dyskusja o przyszłości i prezentacja dobrych praktyk w zakresie projektów realizowanych w ramach lokalnych strategii rozwoju.

Na drugi dzień seminarium odbył się wyjazd studyjny, na którym zaprezentowano przykłady dobrych praktyk z Borów Tucholskich tj. przedsiębiorców, którzy skorzystali z dotacji PROW na rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej (kręgielnia-bowling, rowery i gokarty, organizacja imprez eventowych, wellness&spa) jak również przedstawienie podmiotów ekonomii społecznej – gospodarstwa opiekuńczego, finansowanego z EFS.

Wzięli w nim udział przedstawiciele lokalnych grup działania z województwa kujawsko – pomorskiego, pracownicy Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, a w formie wystąpień on-line także przedstawiciele Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej Komisji Europejskiej oraz Dyrekcji Generalnej ds. Zatrudnienia, Spraw Społecznych i Włączenia Społecznego Komisji Europejskiej, a także Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Seminarium było transmitowane na żywo w mediach społecznościowych.”

"Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach schematu II Pomocy Technicznej "Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi"

biuro@ziemiagotyku.com

56 610 80 17

Brąchnówko 18, 87-140 Chełmża
Biuro czynne pn - pt 7.30-15.30

Copyright © 2016. projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Strona korzysta z plików cookie