Kontrast:

Czcionka:

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji. Planowane wyniki operacji: Osiągnięcie oczekiwanego postępu finansowego we wdrażaniu LSR.
Typ/nazwa operacji: Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji.
Działanie PROW 2014-2020: M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS – rozwój lokalny kierowany przez społeczność)

piątek, 26 kwiecień 2024 13:47

Warsztaty rozwojowe dla kobiet

Kobiety są bardzo ważne w naszej strategii  działania, ponieważ z jednej strony są siłą i motorem napędowym naszych lokalnych organizacji i instytucji, są najaktywniejszymi uczestniczkami życia społecznego, ale z drugiej strony są w niekorzystnej sytuacji na rynku pracy i w godzeniu życia zawodowego i społecznego z życiem rodzinnym i prywatnym. Dlatego wpieramy kobiety w różnych formach i obszarach m.in. z okazji Dnia Kobiet został zorganizowany konkurs gdzie 12 kobiet zgłosiło się do udziału w motywacyjnych warsztatach rozwojowych pn. „Kobieta pełna mocy”.

Warsztaty odbyły się w dniu 12 kwietnia i poprowadziła je Anna Siudzińska - autorka książki „UltraCzterdziestka czyli biegiem po marzenia”, coach, ultramaratonka i przedsiębiorczyni. Ania od lat wspiera kobiety w realizacji ich marzeń - zarówno prywatnych jak i zawodowych. Grupa kobiet bardzo się zintegrowała podczas warsztatów i planuje kontynuację spotkań, co jest dla LGD ważna informacją, że jest zapotrzebowanie na takie kręgi wsparcia. Dla mężczyzn takie działania i grupy także są możliwe w ramach projektów nowej LSR Ziemi Gotyku.

 

 

biuro@ziemiagotyku.com

607 745 091

ul. Sadowa 2C, 87-148 Łysomice
Biuro czynne pn - pt 7.30-15.30

Copyright © 2023.
Projekt i wykonanie Agencja Social Media Pollyart

Strona korzysta z plików cookie