Kontrast:

Czcionka:

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji. Planowane wyniki operacji: Osiągnięcie oczekiwanego postępu finansowego we wdrażaniu LSR.
Typ/nazwa operacji: Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji.
Działanie PROW 2014-2020: M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS – rozwój lokalny kierowany przez społeczność)

piątek, 29 czerwiec 2018 08:48

Promocja projektu współpracy "Skarby Ziemi Chełmińskiej

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach promocji projektu współpracy ‘Skarby Ziemi Chełmińskiej’ współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, LGD Ziemia Gotyku przygotowała stoiska informacyjne wraz z poczęstunkiem.

W niedzielę 24.06.2018 roku LGD Ziemia Gotyku uczestniczyło w Powitaniu Lata w Zalesiu (gm. Chełmża). Stoisko dostępne było od godziny 15.00. Projekt współpracy „Skarby Ziemi Chełmińskiej” promowany był poprzez udzielanie informacji społeczności przybyłej na festyn. Odwiedzający stoisko mieli okazję spróbować swoich sił w konkursie i wygrać drobne upominki. Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci – każde dziecko, które odwiedziło stoisko Stowarzyszenia, otrzymało balonik, bańki mydlane czy też mogło poczęstować się krówką. Ziemia Gotyku podczas Powitania Lata w Zalesiu zapewniła także poczęstunek składający się z lokalnych potraw.

Tego samego dnia od godziny 14.00 przedstawiciele Stowarzyszenia uczestniczyli w Festynie Rodzinnym w Papowie Biskupim. Podchodząc do stoiska LGD „Ziemia Gotyku” – tak jak w Zalesiu można było zdobyć informacje na temat projektu współpracy „Skarby Ziemi Chełmińskiej”. Dzieci miały okazję spróbować swoich sił w grach wielkoformatowych – ułożyć puzzle czy zagrać w grę pamięciową. Za aktywny udział w zabawach, najmłodsi uczestnicy Festynu otrzymywali upominki. Odwiedzający stoisko LGD mieli również okazję skosztować słodkich smakołyków, czy też spróbować lokalnych potraw.

Z kolei w poniedziałek 25.06.2018r. od godziny 10.00 pracownicy Stowarzyszenia brali udział w Rozpoczęciu Lata w Gminnym Parku Kultury w Łubiance. Dzieci mogły zagrać w gry wielkoformatowe – największym zainteresowaniem cieszyły się puzzle. Mimo deszczowej pogody, najmłodsi chętnie podchodzili, wykazywali zainteresowanie stoiskiem LGD oraz otrzymywali gadżety. Dla dzieci zapewniony był również posiłek – po wyczerpujących zabawach mogli oni skosztować lokalnych przysmaków.

Galeria 

 

Czytany 1810 razy

biuro@ziemiagotyku.com

607 745 091

ul. Sadowa 2C, 87-148 Łysomice
Biuro czynne pn - pt 7.30-15.30

Copyright © 2023.
Projekt i wykonanie Agencja Social Media Pollyart

Strona korzysta z plików cookie