Kontrast:

Czcionka:

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji. Planowane wyniki operacji: Osiągnięcie oczekiwanego postępu finansowego we wdrażaniu LSR.
Typ/nazwa operacji: Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji.
Działanie PROW 2014-2020: M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS – rozwój lokalny kierowany przez społeczność)

środa, 27 marzec 2024 09:39

LGD Ziemia Gotyku organizuje wizytę studyjną!

ZASADY REKRTUACJI UCZESTNIKÓW WIZYTY STUDYJNEJ


Jeśli jesteś mieszkańcem obszaru LGD Ziemia Gotyku (tj. Miasto Chełmża, Gmina Chełmża, Łysomice, Łubianka oraz Papowo Biskupie) i interesujesz się działalnością Lokalnej Grupy Działania, rozwijaniem gospodarstw agroturystycznych, tworzeniem zagród edukacyjnych czy też lokalnymi szlakami tematycznymi, np. dotyczących przetwórstwa lokalnych produktów lub unikalnych atrakcji turystycznych

to serdecznie zapraszamy Cię na inspirującą wizytę studyjną do malowniczego województwa Świętokrzyskiego!

Termin: 21-24 maja 2024 rok

Liczba miejsc: 25

Udział w wizycie jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

W pierwszej kolejności zakwalifikujemy po 3 osoby z każdej gminy, a następnie kolejne osoby zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

LGD Ziemia Gotyku poinformuje o zakwalifikowaniu się na wizytę studyjną telefonicznie lub emailem. W przypadku osób które nie zakwalifikują się na listę podstawową, zostaną wpisanie na listę rezerwową.

Zgłoszenie za pomocą formularza:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScMubMbRbMJNnl-VctsJCfwk_HvaBMwnTuwgUZjHFwI3O7dPw/viewform?usp=sf_link 

Termin zgłoszeń do 5 kwietnia 2024

Zapisanie się na wizytę studyjną jest jednoznacznym zobowiązaniem udziału w wizycie. W przypadku sytuacji losowej np. choroba należy niezwłocznie poinformować LGD Ziemia Gotyku  ( tel. 607-745-091) o zaistniałym zdarzeniu losowym. Na miejsce osoby rezygnującej zostanie zaproszona kolejna osoba z listy rezerwowej.

 

 

 

 

biuro@ziemiagotyku.com

607 745 091

ul. Sadowa 2C, 87-148 Łysomice
Biuro czynne pn - pt 7.30-15.30

Copyright © 2023.
Projekt i wykonanie Agencja Social Media Pollyart

Strona korzysta z plików cookie